Listonosz kwiatowy

Zrób za naszym pośrednictwem niespodziankę! Wystarczy, że zamówisz telefonicznie, lub osobiście w kwiaciarni bukiet z bilecikiem, który przekażemy pod wskazany adres, bez dodatkowych opłat! dostawa kwiatowa pocztowa piła

Darmowa dostawa* przy zamówieniu za minimum 50 PLN!

Dostarczamy także kwiaty do ślubu, kwiaty na pogrzeb i inne kompozycje.

*) Darmowa dostawa na terenie PiłyDostarczenie kwiatów przez Kwiatowego listonosza (Listonoszka kwiatowa) poza Piłą wynosi 2,50zł/km. Kwiaty dostarczamy do 50 km od Piły. Cena Pocztowa i kwiatowa dostawa kwiatów Piła nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych.

Zamówienia Kwiatowego listonosza realizowane są po wcześniejszym opłaceniu usługi w kwiaciarni lub po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym (dane do przelewu).

kwiaciarnia-zupelnie-inna-poczta-kwiaty

Zapraszamy na naszego Facebooka, kliknij tutaj.

Kwiatowy Listonosz dostarcza kwiaty o każdej porze dnia. Dla nas nie jest ważne czy dzień czy noc, czy też wczesny poranek. Nasza Zupełnie Inna Poczta wysyła listonosza kwiatowego całodobowo na terenie Piły :)
poczta-kwiatowa-piła-kwiaciarnia-pile

kwiaciarnia-zupelnie-inna-bukiet-1

Słowa kluczowe: kwiaty z dostawą do domu, dostawa kwiatowa piła, w pile, kwiaciarnia Pocztowa i kwiatowa dostawa kwiatów Piła, kwiaciarnia