Oferta

W naszej kwiaciarni posiadamy szeroki wybór kwiatów ciętych, doniczkowych i dizajnerskich dodatków do domu. Zupełnie Inna kwiaciarnia to kreatywne miejsce stworzone dla Ciebie.

Kwiaty dostarczamy pod wskazany adres,
więcej przeczytasz w kwiatowym listonoszu :)
Śluby i wesela

Śluby są naszym „konikiem”, dlatego ważne jest dla nas, aby Panna Młoda była w posiadaniu niepowtarzalnego bukietu ślubnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ślubu, przejdź do zakładki BUKIET ŚLUBNY.

Bukiety okolicznościowe

Niezwykły bukiet, pełen kwiatów, jest w stanie wyzwolić więcej emocji, niż  najpiękniejsze słowa i gesty. Tworzymy bukiety, które zaskakują swoją formą i wzornictwem. Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres, więcej informacji w Listonoszu kwiatowym.

Styl w domu

Szukasz inspiracji, sztuki, ciekawego designu, elementu, który sprawi, że Twój dom będzie jeszcze bardziej przytulny? W naszej kwiaciarni znajdziesz zupełnie inne dodatki i elementy dekoracyjne.

Florystyka pogrzebowa

Nasze kompozycje pogrzebowe są najbardziej bliskie klasyce z całej naszej oferty. Kwiaty dostarczamy na miejsce pogrzebu, lub do Klienta, więcej informacji znajdziesz w Listonoszu kwiatowym, lub w zakładce Kontakt.kwiaciarnia-zupełnie-inna-piła-pila

Oferta dla firm

Świadczymy usługi dekoracji: galerii handlowych, restauracji, biur, czy sklepów. Odpowiednie kwiaty w miejscu sprzedaży tworzą niesamowitą i elegancką atmosferę. Klientom biznesowym gwarantujemy stałe i atrakcyjne rabaty. Czytaj więcej.

Zaufali nam:

     scena